Learning by doing
Learning by doing
Studeren aan EuroCollege Hogeschool vereist ambitie, volharding en motivatie. Bij ons leer je presteren, grenzen verleggen. Onze bachelor en mbo-studenten studeren binnen een, voor Nederlandse begrippen, stevig regime met lange dagen en heldere spelregels. Wij laten je ervaring op doen in de echte, harde praktijk.
Getting the right attitude
Wij bieden een aanpak die in veel bedrijven als normaal wordt gezien: op tijd komen, aanwezig zijn, initiatief tonen, deadlines eerbiedigen, volhouden, netjes kleden en beleefd zijn. Afspraken zijn heilig! Je mag een collega, een opdrachtgever en een klant nooit laten wachten. Op donderdagen verschijn je altijd strak in het pak op school. En dit alles dient één doel: prestaties leveren!
No pain, no gain
De projecten die wij aanbieden zijn spraakmakend. Je doet bij ons ervaring op met echte budgetten, echte verantwoordelijkheid en echte stress. Anders dan bij fictieve projecten mogen de opdrachten van EuroCollege Hogeschool nooit mislukken. Linksom rechtsom: het moet gefikst worden. Op geen enkele manier mag je de klant teleurstellen.Dit doe je samen. 'Meeliften" wordt niet gewaardeerd. Deadlines mogen niet overschreden worden. Dit betekent soms doorbijten volgens de idee van 'no pain, no gain".
Intensieve begeleiding
De begeleiding is zeer intensief. Wij houden natuurlijk rekening met de achtergronden van onze studenten. De school telt 220 studenten. Alle Mbo-studenten en de eerstejaars van de bacheloropleiding eventmanagement of hotelmanagement van de international hotelschool zijn van 9.30 tot zeker 17.00 uur op school, met een uitloop naar 18.00 uur. Je krijgt les, studeert op school en volgt, indien nodig, steunlessen.

