Hotelschool Lizzy Koenen, studente
"Deze hotelschool leert je jezelf en je kwaliteiten kennen, of je wilt of niet! Je doet versneld je hbo, en leert real life projecten doen. In echte hotels. No pain No gain, maar wel na afloop gezellig met zijn allen naar de kroeg!"
School en passie
Een school die je kansen geeft. Het kost me af en toe wat bloed, zweet, tranen en deuren (of een ander willekeurig voorwerp), maar dankzij de juiste ondersteuning overtref je jezelf elke keer weer. Ik heb eindelijk een passie gevonden waar je ook echt iets aan hebt. Het mooie is dat op EuroCollege Hogeschool alleen maar studenten zitten die er voor willen gaan.
De top willen halen
Ik wilde al een tijd richting hotelschool en heb er dan ook verschillende hotelscholen bezocht. Aangezien ik vrij ambitieus ben en de top wil halen, zocht ik een hotelschool die daar op ingericht is. Een hotelschool die je goed voorbereid en waar ik alle hulp en begeleiding kan krijgen die ik nodig heb. Daarnaast vind ik dat een hotelschool professioneel moet zijn. Ik wil namelijk serieuze ervaring opdoen. En alsof dit nog niet genoeg is, wilde ik ook een hotelschool waar sociale vaardigheden (en gezelligheid) hoog in het vaandel staan.
Een betere leerschool kun je haast niet bedenken
Na vele folders, brochures, bezoeken van opendagen van alle hotelscholen in Nederland en een aantal selecties kwam ik EuroCollege tegen. Om eerlijk te zijn kende ik de school niet echt. Ik heb me erin verdiept en uiteindelijk een openavond bezocht. Na de presentatie was ik meteen enthousiast. Na mijn sollicitatie-intake was ik ervan overtuigd: Deze hotelschool staat voor het beste uit mensen halen en stelt professionaliteit in alles centraal. De uitspraak “niet lullen maar poetsen” is het EuroCollege op het lijf geschreven. Daarnaast is het er ook gezellig en kent iedereen elkaar. Een betere leerschool kun je haast niet bedenken.

