Spring naar de navigatie

.


Het NVSM Voorjaarscongres 2010

Het NVSM Voorjaarscongres 2010

NVSM 2010

Op donderdag 22 april 2010 wordt het NVSM Voorjaarscongres georganiseerd door studenten van EuroCollege Hogeschool. Dit evenement wordt gehouden in het Wereldmuseum te Rotterdam. Het voorjaarscongres staat geheel in het teken van kennis en heeft als thema ‘Ken, Deel & Ontwikkel’: drie pijlers om vooruitgang te boeken binnen de servicebranche.

NVSM richt zich op de gehele industriële bedrijfstak

Al bijna 30 jaar bevordert de Nederlandse Vereniging van ServiceManagement de kennis, vaardigheden en mogelijkheden van deskundigen op het gebied van servicemanagement. De NVSM richt haar activiteiten voornamelijk op het uitwisselen en verdiepen van kennis en ervaring tussen leidinggevenden met de expertise van serviceverlening in de meest brede zin van het woord. De NVSM richt zich op de gehele industriële bedrijfstak. Daarnaast levert service een belangrijke bijdrage aan de gebruikswaarde van technische apparatuur en is de kwaliteit van de geleverde service meer en meer een onderscheidende factor voor het bepalen van de keus van een product. De NVSM richt zich op de gehele industriële bedrijfstak; van ziekenhuisapparatuur tot drankenautomaten en van computernetwerken tot aandrijftechnieken. De circa 300 NVSM-leden vertegenwoordigen zo’n 250 verschillende bedrijven. www.nvsm.nl.

‘Ken, Deel & Ontwikkel’

Het programma is gevarieerd. Gedurende de dag zullen lezingen en presentaties de bestaande kennis van de bezoekers verdiepen en verbreden. Kennis en ervaringen met vakbroeders worden gedeeld en ontwikkeld tijdens verschillende subsessies. Zo worden de deelnemers ingewijd in nieuwe facetten van het vakgebied servicemanagement: nieuwe invalshoeken, nieuwe mogelijkheden. Op het programma staan diverse vraagstukken uit de servicebranche centraal. Zo kijken we tijdens een interactieve sessie welke vaardigheden een servicemonteur nodig heeft om het verschil in de markt te maken en er wordt aandacht geschonken aan de mogelijkheden op het gebied van duurzaamheid binnen de servicebranche. Natuurlijk zijn er netwerkmogelijkheden, bijvoorbeeld tijdens de sessie speednetwerken. Ook komen tijdens het congres onderwerpen als service DNA, meerjarig onderhoud, de winst van flexibele arbeidstijden en medewerker- & klantgerichtheid aan bod. Het programma is gebaseerd op de nieuwste trends en ontwikkelingen op het gebied van servicemanagement en biedt dan ook een gevarieerd aanbod van onderwerpen en nieuwe kennis. Het jaarthema van de NVSM: ‘Kennis als basis voor succes’ loopt dan ook als een rode draad door het dagprogramma, hetgeen een veelbelovend zicht biedt op een mooie dag boordevol infotainment!

Organisatie voor de tweede maal in handen van EuroCollege Hogeschool studenten

Organisatie in handen van EuroCollege Hogeschool studenten Dit voorjaarscongres wordt georganiseerd door een team van enthousiaste studenten van EuroCollege Hogeschool te Rotterdam. Als Hospitality & Evenementenmanagers in spé zijn zij druk bezig om een onvergetelijk lustrumcongres te organiseren.

De projectgroep verzorgt hiertoe:

  •  het uitdenken en uitwerken van een thema dat als leidraad dient voor de gehele bijeenkomst;
  • het benaderen en vastleggen van prikkelende en inspirerende sprekers, binnen de kaders en de thematiek die door de opdrachtgever zijn gesteld;
  • het voorbereiden van de sprekers (afstemmen van de inhoud en aanpak) in samenwerking met de opdrachtgever; het vaststelen van een geschikte datum; het zoeken naar de perfecte locatie;
  • het invullen en uitwerken van een programma waarin voldoende ruimte is voor fun en content;
  •  het aan de hand van een door de NVSM bepaald budget opstellen en bewaken van de begroting, waarbij werken met sponsoren worden aanbevolen (hierbij dient rekening gehouden te worden met de rol en betrokkenheid van de jaarsponsoren van de NVSM);
  • het opstellen, uitwerken en uitvoeren van een communicatieplan gericht op alle stakeholders in de service-industrie, waarbij het werven van nieuwe leden een afgeleid doel is;
  • het opstellen van een draaiboek van de bijeenkomst; het coördineren en begeleiden van de gehele bijeenkomst; het onderzoeken van de mogelijkheden voor een afsluitend diner inclusief dinerspeaker;
  • het onderzoeken van de mogelijkheden om een goed doel te sponsoren vanuit additionele fondsenwerving, alsmede de selectie van dit doel; het opzetten, uitwerken en uitvoeren van een evaluatie onder de bezoekers en hierover rapporteren.