Leontien Ladies Ride
In 2005 werd de Leontien Ladies Ride voor het eerst georganiseerd in 's-Hertogenbosch. Na haar jarenlange topsportcarrière kon Leontien natuurlijk niet zomaar stil gaan zitten en werkte ze samen met haar man Michael het idee uit voor een fietsevenement waarbij gezelligheid en 'lekker gezond bezig zijn' op het hoogste plan staan.
Topevenement voor vrouwen
Het werd een fietstocht voor dames van alle leeftijden door haar eigen geboortestreek. Het mooie Brabantse land heeft Leontien in het verleden al vele malen verkend tijdens haar trainingskilometers. En blijkt dus uitermate geschikt voor een mooie fietstocht. Het concept blijkt erg veel interesse te hebben, niet alleen door Brabantse deelnemers, maar vanuit het hele land. In 2009 zal voor de 3e maal een fietstocht georganiseerd worden in de omgeving van Zwolle. Tevens zal er opnieuw een tocht georganiseerd worden rond Rotterdam. Waar de start en finish in Rotterdam-Alexander zal plaatsvinden. In 2008 hebben in Zwolle, Rotterdam en ’s-Hertogenbosch respectievelijk 4800, 5000 en 7500 vrouwen meegefietst. Het is een topevenement voor vrouwen, sponsoren en sportliefhebbers.
Regelen, organiseren en "fixen"
De projectgroep zal zich richten op het werven voor de Avenance Business Ride. Dit zijn bedrijven die de vrouwen binnen het bedrijf als team willen laten meefietsen. Hier wordt een businesspakket voor bedacht en er zullen bedrijven aangeschreven moeten worden. Het projectteam dient naamsbekendheid te creëren en business teams binnen te halen. Verder ondersteunt het projectteam de organisatie van de Leontien Ladies Ride in de organisatie van het gehele evenement. Tijdens het evenement draagt het projectteam zorg voor de Avenance Business Ride.

