Geen studie gevonden maar wel na de zomer starten? Vraag een gesprek aan!

Lees meer

Gezakt? Met EuroCollege toch in september naar HBO of MBO

Opleidingen van EuroCollege

Gezakt? Toch starten op HBO of MBO!

Je hebt uitgekeken om door te studeren. Je wilde de middelbare school achter je laten. Je droom stortte in toen je de uitslag hoorde: GEZAKT. Je wereld stort in.  EuroCollege kan je helpen om versneld, als na de zomer toch een hbo of mbo studie op te pakken, door te gaan met je leven en te werken aan je droom. 

De EuroCollege-aanpak

EuroCollege HBO & MBO is de nummer 1 school in persoonlijke ontwikkeling van Nederland. Wij weten hoe we jonge mensen moeten motiveren, discipline aanleren en doelgricht werken aan succes. Als je gezakt bent, en je bent gemotiveerd en past bij ons dan tillen wij jou via onze aanpak omhoog en kun je alsnog op HBO of MBO-niveau studeren.

1 of 2 vakken niet gehaald? Toch naar hbo of mbo

Natuurlijk hopen we dat je bent geslaagd. Aan de andere kant als je een paar tienden tekort komt is het niet nodig om het hele middelbare school jaar op nieuw te doen.  EuroCollege HBO of MBO biedt de mogelijkheid om aan het eind van de zomer alsnog te starten! Je kunt namelijk tegelijk aan een Hbo of Mbo studie beginnen, wanneer je maar 1 of 2 vakken open hebt staan. Wij hebben met onze aanpak opmerkelijke resultaten geboekt.

Neem nu contact op: mail of bel

Wil je hier meer over weten? plan een gesprek. Stuur een mailtje naar info@eurocollege.nl of bel 010 – 478 01 29


* Deze weg is onder voorbehoud en afhankelijk van de specifieke situatie.

Brochure

Ontdek het succes
van Eurocollege

Wilt u meer weten over onze opleidingen? Vul het contact formulier in en ontvang geheel vrijblijvend de EuroCollege brochure thuisgestuurd.

Brochure van EuroCollege
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Best in personal development, #1

Heb jij het in je?
Loop een dag mee

EuroCollege opleidingen zijn intensief. We vragen veel van je. Het is hard werken. Loop een dag mee en ervaar het zelf.

Aanmelden meeloopdag
Opendagen portret