Voorzittersdiner EuroCollege: waardering voor leiderschap en prestaties
De eerstejaars studenten zijn deze maand begonnen aan hun avontuur bij EuroCollege. Voor hen start nu een periode waarin zij voor het eerst te maken krijgen met harde deadlines, grote verantwoordelijkheden en een duidelijke structuur. Aspecten die voor de tweedejaars studenten inmiddels bekend terrein zijn, vooral nu het voorzittersdiner EuroCollege nadert. Na een intensief en succesvol studiejaar nadert voor hen het einde van hun tijd op school.
Leiderschap onder druk
De tweedejaars studenten, en in het bijzonder de voorzitters van de senior projectgroepen, hebben het afgelopen jaar laten zien wat het betekent om verantwoordelijkheid te dragen. Samen met hun projectteams hebben zij hun projecten tot een succesvol einde gebracht. Met omvangrijke trajecten zoals het EuroCollege Gala, Project Docwolves en de Career Conference Day 2021 was dit geen eenvoudige opgave.
Door discipline, doorzettingsvermogen en focus is het gelukt om deze projecten onder uitdagende omstandigheden succesvol af te ronden. Daarmee hebben de voorzitters niet alleen hun teams geleid, maar ook laten zien wat leiderschap in de praktijk inhoudt.
Het voorzittersdiner
Als blijk van waardering voor deze inzet organiseert EuroCollege, in samenwerking met de projectgroep Charity Event Utrecht, het jaarlijkse EuroCollege voorzittersdiner. Dit diner staat volledig in het teken van erkenning, afsluiting en trots.
Voorzitter Lynn Vink vertelt:
“Op zondag 3 oktober 2021 zijn alle voorzitters uitgenodigd om samen te vieren dat zij hun project succesvol hebben afgerond. Uiteraard gebeurt dit op een manier die past bij EuroCollege.”
Een EuroCollege-waardige avond
Het voorzittersdiner vindt plaats op zondag 3 oktober in het stijlvolle restaurant Kloosterhoeve in Harmelen. Van de genodigden wordt verwacht dat zij verschijnen in hun Rick Moorman-pak met bijpassende EuroCollege-das.
Naast een uitgebreid diner is er ruimte voor entertainment. Tijdens de avond zal een loterij plaatsvinden met prijzen zoals een Harman Kardon speaker set en een exclusief Douglas-pakket.
Veilig en verantwoord samenkomen
Om iedereen een zorgeloze avond te bieden, wordt van alle aanwezigen gevraagd een coronatoegangsbewijs te tonen, conform de richtlijnen van de Nederlandse overheid.
Wij bedanken alle voorzitters voor hun uitzonderlijke inzet dit projectjaar. Wij kijken ernaar uit hen te mogen verwelkomen en samen te proosten op een meer dan verdiende, succesvolle afronding